O Firmie


Od wielu lat organizujemy wyjazdy i imprezy turystyczne.

Biuro Turystyki Aktywnej Prazevica to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez turystycznych. Projektujemy, wdrażamy i rozwijamy naszą ofertę turystyczną, stawiając na jakość, funkcjonalność i wysoki poziom naszych realizacji.Specjalizujemy się w organizowaniu wypoczynku na zlecenie, tj. zgodnie z indywidualnymi ustaleniami Klienta, przede wszystkim dla grup (firmy, szkoły, kluby, organizacje, rodziny itp.). Korzystając z naszych usług otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości, staranność planowania, dokładność wykonania to zasady którymi się kierujemy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

znak z tabliczkami wskazującymi na państwa

Profil

Pomysł założenia biura turystyki aktywnej zrodził się z zamiłowania do podróży oraz chęci udziału w wycieczkach łączących wypoczynek, zwiedzanie i przygodę. Bazując na naszym doświadczeniu oraz pomysłowym podejściu do organizacji wyjazdów turystycznych, zarówno tych klasycznych jak i bardziej nietypowych, urozmaiconych o możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, proponujemy ciekawe oferty, które mamy nadzieję, spotkają się z Państwa uznaniem. Staramy się, by nasze propozycje uwzględniały zainteresowania, budżet i oczekiwania uczestników wyjazdu, tak by w pełni sprostać Państwa wymaganiom. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno dzieci i młodzież szkolna ale także zorganizowane grupy osób dorosłych, organizacje i zakłady pracy. Poprzez staranność planowania, zaangażowanie w wykonaniu oraz współpracę z odpowiednimi kontrahentami w Polsce i Europie zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo i satysfakcję ze świadczonych przez nas usług. Nasze imprezy można zamawiać 24h/dobę na stronie internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Historia

1993 - Centrum Turystyki Niekonwencjonalnej; pierwsza w Polsce szkoła przetrwania
1998 - powstaje firma “Praževica Adventure & Special Events” (outdoor)
2006 - zmiana formy prawnej i nazwy firmy na Biuro Turystyki Aktywnej Prazevica

Ważne informacje

Posiadamy wszelkie uprawnienia wymagane prawnie do świadczenia usług turystycznych wynikające z ustawy o usługach turystycznych z dnia 29.08.1997 z późniejszymi zmianami:

mapa namalowana na wyciągniętych rękach