Odbiornik AT-R1

Drugi element systemu AT opiera się o tą samą cyfrową technologię, choć zewnętrznie różni się od pozostałych urządzeń. Dzięki nowoczesnemu designowi Odbiornik AT-R1 to jeden z najładniejszych tourguide obecnych na rynku. Dzięki zastosowaniu niewielkiej, wydajnej baterii litowo-jonowej, odbiornik mierzy zaledwie 75 x 57 x 8 mm i waży 50 gram.

Odbiornik AT-R2

Odbiornik AT-R2 jest rozwinięciem doskonałego odbiornika cyfrowego AT-R1. Jako element systemu GuideTour AT opiera się o tą samą, doskonałą technologię transmisji sygnału dzięki czemu jest ona stabilna i w pełni niezawodna. Odbiornik ma nowoczesny design i jest przyjemnie kompaktowy: waży 52 gr i mierzy 6,2 x 3,5 x 1,0 cm. Dzięki zastosowaniu wydajniejszej baterii długość działania urządzenia wydłużyła się o około 20% w stosunku do odbiornika R1. Drugi zmieniony parametr to zasięg, który przekracza już znacznie 100 metrów.

Nadajnik AT-T2

Cyfrowy nadajnik GuideTour AT-T2 to kolejne rozwinięcie nowoczesnego systemu tourguide. Ta sama cyfrowa jakość przekazu, wysoki zasięg i stabilny sygnał uzupełnione zostały o funkcję równoczesnego nadawania dźwięku przez dwa nadajniki do tego samego odbiornika. Oznacza to możliwość równoczesnego oprowadzania tej samej grupy przez dwóch przewodników. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się, gdy pilot grupy chce uzupełniać informacje podawane przez lokalnego przewodnika. Jest to również idealne rozwiązanie dla grup korzystających z tłumaczy.